ПенеПурФом 65

"ПенеПурФом 65" - Поліуретанова, однокомпонентна, гідроактівна, ін'єкційна смола низької в'язкості. При контакті з водою спінюється, заповнюючи вільний простір, утворює щільну водонепроникну жорстку піну з закритою дрібнопористою структурою.

Призначена, для зупинки напірних течей в швах та тріщинах в бетоні, цегляній та кам'яній кладці; для довготривалої герметизації статичних тріщин та швів з шириною розкриття від 0,15 мм і більше; для заповнення порожнин в будівельних конструкціях, виконаних з різних матеріалів (цегла, камінь, в тому числі на вапняних розчинах).

Для смоли «ПенеПурФом 65» є можливість регулювати час полімеризації в широкому діапазоні за допомогою каталізатора «ПенеПурФом 65 кат».

«ПенеПурФом 65». Технічні характеристики

п. п.

Найменування показника

«ПенеПурФом 65»

«ПенеПурФом 65 кат»

Методи

вимірювання

1

Технічні характеристики

1.1

Життєздатність суміші смоли і каталізатора при відсутності контакту з водою і вологою повітря, при температурі 20 ± 2 ° С, хв, не менше

60 (допускається утворення плівки через 3-5 хв)

ТУ 5775-012-77919831-2015
1.2

Щільність, кг/м3

1100 ± 50

950 ± 50

1.3

Густина при 25±2 ºС

мм2

200 ± 20

25 ± 5

1.4

Збільшення обсягу при температурі 20 ± 2 ° С, при взаємодії з каталізатором і водою,%, не більше

6500

2

Додаткові характеристики

2.1 Температура експлуатації

від - 50 до +150 °C

2.2 Умови зберігання

в сухому приміщені при температурі

від 0 до +50 °С

2.3 Гарантійний строк зберігання, місяців, не менше

24


Пакування

«ПенеПурФом 65» -металева ємність 20 кг

 Каталізатор «ПенеПурФом 65» -металева ємність 1 кг

Транспортування

Допускається усіма видами транспорту

Зберігання

12 місяців з дати виробництва при зберіганні в заводській, непошкодженій зачиненій упаковці в сухому приміщенні при температурі від
0 до +50°С.

Технологія виконання робіт.

Роботи виконувати при температурі поверхні конструкції від + 5 до + 35 ° С. 

Заходи безпеки

Під час робіт необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту: рукавички гумові химстойкие, рукавички х / б, респіратор, окуляри захисні, спецодяг з щільної тканини, чоботи. При попаданні смоли на шкіру або в очі негайно промити водою і звернутися до лікаря.

Очищення поверхні

Промити порожнину шва, тріщини водою за допомогою насоса або водоструминного апарату високого тиску.

Підготовка насоса

Використовувати ручний насос «ЕК-100М». Перед використанням смоли провести пробну промивку насоса гідравлічним маслом (наприклад, Моbil HLP-68 або його аналогом) в режимі циркуляції.

Установка ін’єкторів.

Зазвичай застосовують металеві ін'єктори з кульковим клапаном. Діаметр отворів на 1-2 мм повинен перевищувати діаметр ін'єктора, (наприклад, при діаметрі ін'єктора 10 мм діаметр отвору повинен становити 11 - 12 мм).

- Пробурити шпури для нагнітання під кутом ~ 45 ° до поверхні. Відстань між отворами і відступ від краю тріщини, шва бетонування повинні складати ½ товщини конструкції;

- Очистити отвори стисненим повітрям від залишків буріння і встановити крайній ін'єктор;

- На вертикальних і стельових поверхнях запобігти витіканню смоли, для чого по гирлу тріщини виконати штрабу 25 × 25 мм і заповнити її розчинної сумішшю «Скрепа М500 Ремонтна».

Приготування смоли

Важливо! Температура смоли повинна бути не нижче + 17 ° С. При зниженні температури збільшується в'язкість, а при підвищенні температури знижується життєздатність.

- Підібрати кількість каталізатора виходячи з швидкості фільтрації води і температури навколишнього середовища (див. Таблицю);

- Зробити контрольний заміс для оцінки життєздатності смоли в умовах об'єкта;

- Приготувати таку кількість смоли, яке можна витратити за час життєздатності: змішати смолу з каталізатором протягом 3 хвилин, вручну або низькообертовим дрилем (до 300 об / хв).

 

Час реакції з водою, в залежності від температури
+5°С +15°С +25°С
10 хв 9 хв 6 хв
4 хв 3 хв 2 хв
2 хв 1,5 хв 1 хв

Виконання ін’єкційних робіт.

Важливо! Ін'єктування смоли в вертикальні тріщини виробляти послідовним нагнітанням від низу до верху.

- Ін'єктування виробляти до тих пір, поки відбувається підвищення тиску або поки смола не почне витікати з наступного шпуру;

- Встановити наступний ін'єктор і продовжувати процес ін'єктування;

- При збільшенні в'язкості смоли промити насос розчинником (наприклад, розчинник 646 ГОСТ 18188), і приготувати нову порцію смоли;

- Після основного ін'єктування провести додаткове в уже заповнені смолою ін'єктори до початку її полімеризації;

- При необхідності видалення ін'єкторів порожнину шпурів заповнити сумішшю розчину «Пенекрит».

Очищення насоса

Промити насос і рукава спочатку розчинником (наприклад, ксилол або розчинник 646 ГОСТ 18188) потім гідравлічним маслом (наприклад, Mobil HLP-68 або його аналог). Затверділу смолу видалити механічним способом.