««ПенеПурФом 65» - Поліуретанова, однокомпонентна, гідроактівна, ін'єкційна смола низької в'язкості. При контакті з водою спінюється, заповнюючи вільний простір, утворює щільну водонепроникну жорстку піну з закритою дрібнопористою структурою.

Призначена, для зупинки напірних течей в швах та тріщинах в бетоні, цегляній та кам'яній кладці; для довготривалої герметизації статичних тріщин та швів з шириною розкриття від 0,15 мм і більше; для заповнення порожнин в будівельних конструкціях, виконаних з різних матеріалів (цегла, камінь, в тому числі на вапняних розчинах).

Для смоли «ПенеПурФом 65» є можливість регулювати час полімеризації в широкому діапазоні за допомогою каталізатора «ПенеПурФом 65 кат»

«ПенеПурФом 65». Технічні характеристики

п. п.

Найменування показника

«ПенеПурФом 65»

«ПенеПурФом 65 кат»

Методи

вимірювання

1

Технічні характеристики

1.1

Життєздатність суміші смоли і каталізатора при відсутності контакту з водою і вологою повітря, при температурі 20 ± 2 ° С, хв, не менше

60 (допускається утворення плівки через 3-5 хв)

ТУ 5775-012-77919831-2015
1.2

Щільність, кг/м3

1100 ± 50

950 ± 50

1.3

Густина при 25±2 ºС

мм2

200 ± 20

25 ± 5

1.4

Збільшення обсягу при температурі 20 ± 2 ° С, при взаємодії з каталізатором і водою,%, не більше

6500

2

Додаткові характеристики

2.1 Температура експлуатації

от – 50 до +150 °C

2.2 Умови зберігання

в сухому приміщені при температурі

від 0 до +50 °С

2.3 Гарантійний строк зберігання, місяців, не менше

24 місяці

Пакування

 • ««ПенеПурФом 65» -металева ємність 20 кг
 • Каталізатор «ПенеПурФом 65» -металева ємність 1 кг

Транспортування

Допускається усіма видами транспорту

Зберігання

12 місяців з дати виробництва при зберіганні в заводській, непошкодженій зачиненій упаковці в сухому приміщенні при температурі від
0 до +50°С.

Технологія виконання робіт.

Роботи виконувати при температурі поверхні конструкції від + 5 до + 35 ° С.

Заходи безпеки

Під час робіт необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту: рукавички гумові химстойкие, рукавички х / б, респіратор, окуляри захисні, спецодяг з щільної тканини, чоботи. При попаданні смоли на шкіру або в очі негайно промити водою і звернутися до лікаря.

Очищення поверхні

Промити порожнину шва, тріщини водою за допомогою насоса або водоструминного апарату високого тиску.

Підготовка насоса

Використовувати ручний насос «ЕК-100М». Перед використанням смоли провести пробну промивку насоса гідравлічним маслом (наприклад, Моbil HLP-68 або його аналогом) в режимі циркуляції.

Установка ін’єкторів.

Зазвичай застосовують металеві ін'єктори з кульковим клапаном. Діаметр отворів на 1-2 мм повинен перевищувати діаметр ін'єктора, (наприклад, при діаметрі ін'єктора 10 мм діаметр отвору повинен становити 11 - 12 мм).

 • Пробурити отвори для нагнітання під кутом -45 до поверхні, відстань між шпурами та відступ від краю тріщини, шву бетонування повинен складати ½ товщини конструкції;
 • Прочистити шпур стислим повітрям від залишків буріння та встановити крайній ін’єктор
 • В випадку використання смоли «ПенеПурФом 65» вертикальних та стельових поверхнях при відсутності напірних течей необхідно попередити його витікання для чого по гирлу тріщини, перед ін’єктуванням, виконати штробу 25х25 мм та заповнити її за допомогою високоміцного матеріалу «Скрепа М500 Ремонтна»

Підбирання часу реакції

Кількість каталізатору до «ПенеПурФом 6 кат» підбирають виходячи з швидкості просочування води крізь тріщину та температури навколишнього середовища (див. таблицю).

 • Перед приготуванням робочого об’єму матеріалу рекомендується зробити контрольне замішування для оцінювання життєздатності матеріалу в умовах об’єкту;
 • Перемішувати смолу з каталізатором необхідно біля з хвилин, вручну або з використанням низько обертового дриля ( до 300 обертів за хв..)
 • Властивості смоли залежать від температури: при зниженні температури збільшується в’язкість смоли та час реакції з водою; при підвищенні-час реакції скорочується та знижується в’язкість.
Час реакції з водою, в залежності від температури
+5°С +15°С +25°С
10 хв 9 хв 6 хв
4 хв 3 хв 2 хв
2 хв 1,5 хв 1 хв

Виконання ін’єкційних робіт.

Ін’єктування смоли в вертикальні тріщини виконувати послідовним нагнітанням знизу до гори, в горизонтальні послідовно від краю;

 • Ін’єктування виконується або до того часу , поки відбувається підвищення тиску нагнітання, або поки смола не почне витікати з наступного шпура
 • В подальшому необхідно встановити наступний ін’єктор та продовжувати процес ін’єктування
 • Після основного ін’єктування провести додаткове в вже заповненні смолою ін’єктори до початку полімеризації смоли
 • При утворенні плівки на поверхні матеріалу, необхідно видалити її та продовжити процес ін’єктування
 • При необхідності видалення ін’єкторів порожнину шпурів заповнити розчинною сумішшю «Пенекрит»

Очищення насоса

Промити насос і рукава спочатку розчинником (наприклад, ксилол або розчинник 646 ГОСТ 18188) потім гідравлічним маслом (наприклад, Mobil HLP-68 або його аналог). Затверділу смолу видалити механічним способом.