«ПенеБанд» - система гідроізоляційних матеріалів, що призначена для гідроізоляції деформаційних швів в залізобетонних конструкціях (температурних, осадочних, антисейсмічних і усадочних), що складається з:

- еластичної гідроізоляційної стрічки чорного кольору «ПенеБанд»;

- однокомпонентного клею «ПенеПоксі», який при полімеризації перетворюється в еластичний матеріал, що має високу адгезію до поверхні будівельної конструкції та стрічки

Клей «ПенеПоксі» має високу адгезію до бетону, металу, пластику і може наноситися на поверхню будь-якої вологості. Стрічка та клей після полімеризації не токсичні та абсолютно безпечні для людей, тварин та навколишнього середовища.

Технічні характеристики системи «ПенеБанд»

1. Стрічка «ПенеБанд»

п/п

Найменування показника

Значення

Методи вимірювання

1

Технічні характеристики

1.1

Міцність при розриві, МПа, не менше

7

ГОСТ 29088

1.2

Відносне подовження при розтягненні, %, не менше

400

2

Додаткові характеристики

2.1

Температура експлуатації, ºС

-50…+80

2.2

арантійний термін зберігання матеріалу, місяців, не менше

без обмежень

2.3

Вплив ультрафіолету

не впливає

Ст. СЭВ 5852

2. Клей «ПенеПоксі»

п/п

Найменування показника

Значення

Методи вимірювання

1

Технічні характеристики

1.1

Колір

чорний

Візуальний огляд

1.2

Консистенція

пастоподібна

1.3

Міцність при розриві, МПа

2,5±0,5

ГОСТ 29088

1.4

Відносне подовження при розтягненні, %

400±50

1.5

Адгезія до бетону, МПа

1,2±0,4

ТУ 2252-008-77919831-2013

1.6

Глибина полімерізації за 24 години, мм

3

1.7

Час плівкоутворення, год

0,5

1.8

Щільність, кг/м3

1500±50

ГОСТ 25945 п.3.11

1.9

Динамічна в’язкість, при 20 °С, Па·с

1500

ГОСТ 10587

2

Додаткові характеристики

2.1

Температура експлуатації, ºС

-50…+80

2.2

арантійний термін зберігання матеріалу, місяців, не менше

12 місяців

2.3

Вплив ультрафіолету

не впливає

Ст. СЭВ 5852

 

Пакування:

Стрічка «ПенеБанд» постачається в рулонах довжиною 25 м, товщиною 1,2 мм, шириною
до 500 мм, клей «ПенеПоксі» - в файл-пакетах по 600 мл.

Зберігання:

  • стрічка -36 місяців з дати виробництва при умові належного зберігання в оригінальній, запечатаній та непошкодженій упаковці в сухому місці при температурі від -80 °C до +80 °C.
  • з дати виробництва при умові належного зберігання в оригінальній, запечатаній та непошкодженій упаковці в сухому місці при температурі від -80 °C до +80 °C.

Транспортування: допускається усіма видами транспорту

Інструкція з застосування

Роботи з матеріалами системи ПенеБанд виконувати при температурі бетонної поверхні від +5°С до +40°С.

Підготовка поверхні: Фрагменти бетону з недостатньою міцністю необхідно видалити механічним способом (водою під тиском, з застосуванням торцевої алмазної фрези і т.п.). Перед виконанням гідроізоляційних робіт бетонна поверхня повинна бути ретельно очищена від будь-яких забруднень до структурно міцного бетону.

Нерівні ділянки бетонної поверхні, що перешкоджають щільному приляганню до них гідроізоляційної стрічки, повинні бути відновлені розчинної сумішшю «Скрепа М500 Ремонтна», кромки шва повинні бути закруглені. В разі присутності води в деформаційному шві на момент виконання робіт порожнину деформаційного шва необхідно заповнити матеріалом «ПенеПурФом 1 К». Роботи виконуються методом ін'єктування

Виконання даних робіт необхідно, якщо присутність води в деформаційному шві здатне знизити експлуатаційні характеристики конструкції в цілому або надати інший негативний вплив на елементи конструкції та поверхневу гідроізоляцію деформаційного шва.

Нанесення клею та монтаж стрічки:

При використання стрічки «ПенеБанд» застосовується клей «ПенеПоксі». Нанести клей на підготовлену бетонну поверхню безперервним рівним шаром за допомогою шпателя. Товщина шару клею повинна становити 2-3 мм, а його ширина з кожного боку шва повинна бути не менше 80 мм. На вологу поверхню клей наносити із зусиллям, вдавлюючи в поверхню, для витіснення води.

Укласти гідроізоляційну стрічку на клей, сформувавши її петлею в зоні шва та щільно прокатати краї стрічки (наприклад, пластиковим валиком) до повного видалення повітря з під них. Клей повинен видавитися з боків стрічки на 5 -7 мм. Зашпаклювати краї стрічки клеєм, що видавився. Стрічки склеювати між собою внахлест, при цьому кінець однієї стрічки повинен заходити на іншу не менш ніж на 100 мм. Необхідно забезпечити сильне притиснення стрічки до основи не менше ніж на 24 години будь-яким доступним способом. При герметизації рухомих тріщин стрічка наклеюється на всю ширину, при цьому этом гирло тріщини заповнюється клеєм ПенеПоксі.

Якщо передбачається, що при експлуатації стрічка буде знаходитись під дією механічних впливів (наприклад, рух транспорту, пішоходів або ударні навантаження при відсипанні ґрунтом), то необхідно передбачити захист стрічки від механічних навантажень. Зазвичай для цих цілей використовують додатковий захист за допомогою транспортерної стрічки товщиною 5-10 мм в комплексі з оцинкованими металевими листами або інші способи.

Витрата матеріалів: Витрата клею при загальній товщині 2мм та ширині 200 мм (100 мм з обох боків шву/тріщини) на 1 метр погоний складає від 400 мл до 600 мл ( віід 2/3 файлпакету до 1 файл-пакету об’ємом 600 мл).

Заходи безпеки: Роботи виконувати в гумових рукавицях та захисних окулярах. Рекомендується використовувати захисний крем для рук. Під час нанесення необхідно уникати потрапляння в очі, на відкриті рани та довготривалої дії на відкриті ділянки шкіри. При потраплянні робочого складу на відкриті ділянки шкіри, його необхідно очистити розчинником та промити водою. В випадку потрапляння в очі промити водою та звернутися до лікаря. Виконання робіт з застосуванням системи ПенеБанд повинно відбуватися в суровій відповідності з даними рекомендаціями та під наглядом досвідченого спеціаліста.

Расход материалов: Расход клея при общей толщине 2 мм и ширине 200 мм (100 мм с двух сторон шва/трещины) на 1 метр погонный составляет от 400 мл до 600 мл (от 2/3 файл-пакета до 1 файл-пакета объёмом 600 мл).

Меры предосторожности: Работы производить в резиновых перчатках и защитных очках. Рекомендуется использовать защитный крем для рук. Во время нанесения избегайте попадания в глаза, на открытые раны и длительного воздействия на открытые участки кожи. При попадании рабочего состава на открытые участки кожи, его следует очистить растворителем и после промыть водой. В случае попадания в глаза промыть водой и обратиться к врачу.

Виконання робіт з застосуванням системи ПенеБанд повинно відбуватися в суровій відповідності з даними рекомендаціями та під наглядом досвідченого спеціаліста.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: Термін гарантії на стрічку — 36 (тридцять шість) місяців, на клей — 12 (дванадцять) місяців з дати виробництва.