Компанія «Пенетрон-Київ» є офіційним дистрібьютором транснаціональної корпорації Penetron group (США) в Україні.

Penetron— це всесвітньо відома марка гідроізоляційних матеріалів. Вже більше ніж 50 років гідроізоляція Пенетрон з успіхом використовується на самих відповідальних об’єктах по всьому світу. Пенетрон -це система матеріалів для комплексного захисту бетоних конструкцій від води та агресивного середовища.

Матеріали системи Пенетрон мають ряд унікальних властивостей, що доведено досвідом використання на самих важких спорудах:

• використання добавки Пенетрон Адмікс на стадії бетонування виключає до 10 операцій в порівнянні з використанням традиційних гідроізоляційних матеріалів;

• значно скорочує терміни будівництва, в окремих випадках до 4-х місяців;

• бетон, модифікований матеріалами Пенетрон, набуває властивості до самозаліковування тріщин з розкриттям до 0,4 мм;

• матеріали підвищують водонепроникність бетону не менш ніж на 0,6 Мпа;

• життєвий цикл гідроізоляції дорівнює терміну служби самої конструкції (не менш ніж 70 років)

• на гідроізоляцію не впливають механічні пошкодження та знос

• споруда, збудована з використанням технологій Пенетрон, відповідає всім вимогам з терміну служби будівель та споруд.

Менеджмент якості компанії «Пенетрон-Київ» відповідає системі ISO 9001:2015.

Ключовим напрямком роботи компанії «Пенетрон-Київ» є постачання матеріалів системи Пенетрон. Крім того, фахівці виконують повний комплекс робіт з влаштування гідроізоляції, антикорозійного захисту, ремонту та відновленню бетонних фундаментів,

підлог, покрівель, басейнів, резервуарів, підземних споруд. Накопичено великий досвід роботи на об'єктах різного призначення. Серед них: морські і річкові порти, мости, водоканали, промислові споруди, об'єкти соціальної та культурної сфери та ін.

Велика дилерська мережа дозволяє виконувати роботи та поставляти матеріали в найкоротші терміни і в будь-якому обсязі. Дилерські компанії працюють в усіх областях України. Фахівці компанії готові надати необхідні технічні рішення, провести розрахунки, забезпечити шеф-монтаж, виконати роботи або зробити поставку матеріалів.