ПЕНЕТРОН: ПРИНЦИП ДІЇ

Дія гідроізоляціонної проникаючої суміші «Пенетрон» заснована на чотирьох головних принципах: осмос, броунівський рух, реакції з продуктами гідратації та не гідратованим портландцементом в бетоні та сили поверхневого натягу рідин.

При нанесенні на вологий бетон розчинної суміші «Пенетрон» на поверхні бетону створюється висока концентрація хімічно активних речовин, при цьому внутрішня структура бетону зберігає низький хімічний потенціал. Осмос прагне вирівняти різницю потенціалів; виникає т.з. осмотичний тиск. Завдяки наявності осмотичного тиску розчинні активні хімічні компоненти гідроізоляційної проникаючої суміші «Пенетрон» мігрують глибоко в структуру бетону. Чим вища вологість бетону, тим ефективніше відбувається процес проникнення активних хімічних компонентів вглиб бетону. Цей процес відбувається як при позитивному, так і при негативному тиску води. Глибина проникнення активних хімічних компонентів гідроізоляційної проникаючої суміші «Пенетрон» суцільним фронтом досягає декількох десятків сантиметрів.

Проникнувши углиб структури бетону, активні хімічні компоненти гідроізоляційної проникаючої суміші «Пенетрон» вступають в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. В ході цих реакцій формуються більш складніші солі, здатні взаємодіяти з водою і створювати нерозчинні кристалогідрати дендритної форми. Мережа цих кристалів заповнює пори, капіляри і мікротріщини шириною до 0,4 мм. При цьому кристали стають складовою частиною бетонної структури.

Заповнені нерозчинними кристалами пори, капіляри та мікротріщини не пропускають воду. Завдяки силам поверхневого натягу рідин, мережа кристалів, яка заповняє капіляри, перешкоджає фільтрації води навіть за наявності високого гідростатичного тиску. При цьому бетон зберігає паропроникність.

Швидкість формування кристалів та глибина проникнення активних хімічних компонентів залежать від багатьох факторів, зокрема від щільності, пористості бетону, вологості та температури зовнішнього середовища, ступені зволоження бетону. При зникненні води процес формування кристалів припиняється. При появі води (наприклад, при збільшенні гідростатичного тиску) процес формування кристалів відновлюється, тобто бетон після обробки сумішшю розчину «Пенетрон» набуває здатності до «само заліковування»

ПЕНЕКРИТ: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність застосування гідроізоляційної поверхневої суміші «Пенекрит» досягається за рахунок відсутності усадки, високою водонепроникності та адгезії розчину до бетонних, кам'яних, цегляних та металевих поверхонь.

ПЕНЕПЛАГ (ВАТЕРПЛАГ): ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність застосування гідроізоляційних поверхневих сумішей «Пенеплаг» і «Ватерплаг» заснована на їх підвищеній стійкості до розмивання водою, здатності до миттєвого схоплювання і одночасного розширення при твердінні.

ПЕНЕТРОН АДМІКС: ПРИНЦИП ДІЇ

Дія добавки для бетонів «Пенетрон Адмікс» заснована на двох принципах: реакції з компонентами портландцементу при його гідратації і тужавінні, а також сили поверхневого натягу рідин.

При введенні добавки «Пенетрон Адмікс» в бетонну суміш активні хімічні компоненти, розчиняючись у воді, рівномірно розподіляються в ній, вступаючи в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, різними оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. В ході цих реакцій формуються більш складні з'єднання, здатні взаємодіяти з водою і створювати нерозчинні кристалогідрати дендритної форми. Мережа цих кристалів заповнює капіляри, мікротріщини та пори бетону шириною до 0,4 мм. При цьому кристали стають складовою частиною бетону. Заповнені нерозчинними кристалами пори, капіляри та мікротріщини не пропускають воду, оскільки в дію вступають сили поверхневого натягу рідин. Мережа кристалів, що заповнює пори, капіляри та мікротріщини, перешкоджає фільтрації води навіть при наявності високого гідростатичного тиску. Бетон з гідроізоляційної добавкою «Пенетрон Адмікс» назавжди набуває високу водонепроникність і властивість до самолікування тріщин з розкриттям до 0,4 мм, зберігаючи при цьому паропроникність.

ПЕНЕБАР: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність гідроізоляційного джгута «Пенебар» заснована на його здатності збільшуватися в об'ємі при наявності води, створюючи щільний водонепроникний гель в обмеженому просторі, який утворює бар'єр для надходження вологи.

ПЕНЕПОКСІ: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність застосування клея-герметика "ПенеПоксі" досягається за рахунок високої адгезії до різних поверхонь та його еластичності після полімеризації.

ПЕНЕБАНД: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність застосування системи «ПенеБанд» досягається за рахунок високої адгезії клеягерметика "ПенеПоксі" до різних поверхонь та високої еластичності стрічки ПенеБанд та клеягерметика "ПенеПоксі" після полімеризації, довгому терміну служби та високої стійкості до впливу агресивного середовища. Монтаж системи ПенеБанд можливо виконувати на вологій поверхні та під водою

ПЕНЕБАНД С: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність застосування системи «ПенеБанд С» досягається за рахунок високої міцності стрічки та клею та високої адгезії до різних поверхонь, що дозволяє витримувати високий гідростатичний тиск води та виконувати роботи з герметизації деформаційних швів, як з середини, так і ззовні конструкції.

ПЕНЕСПЛІТСІЛ: ПРИНЦИП ДІЇ

Дія двокомпонентної поліуретанової смоли «ПенеСплітСіл» заснована на її здатності утворювати щільний, водонепроникний каучукоподібний полімер після полімеризації. «ПенеСплітСіл» має високу адгезію до металу, бетону та пластику, низьку в’язкість та високу еластичність, що дозволяє використовувати її як для герметизації тріщин та швів, що рухаються, так і для гідроізоляції кам’яних та цегляних конструкцій.

ПЕНЕПУРФОМ: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність двокомпонентних гідроактивних ін'єкційних низьков’язких поліуретанових смол «ПенеПурФом Н», «ПенеПурФом НР», «ПенеПурФом Р» заснована на їх здатності при взаємодії з водою утворювати жорстку піну з закритою дрібнопористою структурою. Піна швидко вспінюється та заповнює вільний простір, що дозволяє зупиняти різноманітні течі та протікання, в тому числі і напірні.

ПЕНЕПУРФОМ 1К: ПРИНЦИП ДІЇ

Дія «ПенеПурФом 1К» - однокомпонентної, гідроактивної, ін'єкційної, поліуретанової смоли, заснована на її здатності утворювати еластичну піну з закритою пористістю при контакті з водою, що дозволяє зупиняти напірні протікання крізь шви бетонування, тріщини в бетоні, та кам'яну кладку, та забезпечувати довготривалу герметизацію водонасичених рухомих та статичних тріщин, швів бетонування з шириною розкриття від 0,15 мм і більше; заповнення порожнин в будівельних конструкціях, виконаних з різних матеріалів (цегла, камінь, в тому числі на вапняних розчинах).

ПЕНЕПУРФОМ 65: ПРИНЦИП ДІЇ

Ефективність «ПенеПурФом 65» - поліуретанової, однокомпонентної, гідроактівної, ін'єкційної смоли низької в'язкості досягається за рахунок її властивості спінюватися при контакті з водою, заповнюючи вільний простір. «ПенеПурФом 65» утворює щільну водонепроникну жорстку піну з закритою дрібнопористою структурою, що дозволяє зупиняти напірні протікання в швах та тріщинах в бетоні, цегляній та кам'яній кладці; для довготривалої герметизації статичних тріщин та швів з шириною розкриття від 0,15 мм і більше; заповнювати порожнини в будівельних конструкціях, виконаних з різних матеріалів (цегла, камінь, в тому числі на вапняних розчинах).