Улаштування гідроізоляції огороджуючи конструкцій на стадії будівництва.

При зведенні бетонних і залізобетонних конструкцій, що піддаються в процесі експлуатації впливу води й (або) агресивних середовищ для їхньої гідроізоляції, доцільно при приготуванні бетонної суміші використати гідроізоляційну добавку "Пенетрон Адмікс".

Гідроізоляційна добавка "Пенетрон Адмікс" дозволяє одержати особливо щільний бетон з високою маркою по водонепроникності й морозостійкості. При цьому даний бетон здобуває властивість "самозаліковування" тріщин з розкриттям до 0,4 мм.

Гідроізоляційна добавка "Пенетрон Адмікс" може застосовуватися як самостійно, так й у комплексі з будь-якими іншими добавками, що забезпечують необхідні властивості бетонної суміші. Дозування добавки "Пенетрон Адмікс" становить 1 % від маси цементу в бетонній суміші або 4 кг "Пенетрон Адмікса" на 1 м3 бетону.

Укладання бетонної суміші виконується згідно ДБН В.2.6-98:2009 "Бетонні та залізобетонні конструкції. Основні положення", ДБН В.2.1-10-2009 "Основи та фундаменти споруд. Основні положення проектування" Актуалізованими редакцими СНИП 3.03.01-87". При бетонуванні необхідно забезпечити гідроізоляцію швів бетонування, стиків за допомогою гідроізоляційного джгута "Пенебар" і "Скоби для кріплення металевої". Застосування гідроізоляційної добавки "Пенетрон Адмікс" разом з гідроізоляційним джгутом "Пенебар" та "Скобою для кріплення металевої" дозволяє виключити застосування будь-якого іншого виду гідроізоляційних матеріалів.

Гідроізоляція швів бетонування та стиків на стадії бетонування.

При будівництві будинків і споруд для запобігання фільтрації води крізь шви бетонування і стики варто використати гідроізоляційний джгут "Пенебар" та "Скобу для кріплення металеву"

Підготовка бетонної основи

Для забезпечення щільного прилягання гідроізоляційного джгута "Пенебар" до основи необхідно:

  • видалити "цементне молочко" з бетонної основи будь-яким механікним способом;
  • зрубати напливи бетону, усунути на бетонній поверхні надмірно гострі виступи, а також ділянки з неоднорідною структурою;
  • зрізати та видалити відсічну сітку при її наявності;
  • очистити поверхню бетону струменем стисненого повітря.

Монтаж гідроізоляційного джгута

Видалити антиадгезійний папір з джгута "Пенебар"та щільно викласти джгут на бетонну поверхню, зафіксувавши його від можливих зсувів за допомогою "Скоби для кріплення металевої" та дюбелів діаметром 4,5 мм, довжиною 60 мм з кроком 250-300 мм.

Для утворення безперервного шару джгути з'єднуються між собою встик кінцями, зрізаними під кутом 45°. Монтаж гідроізоляційного джгута необхідно проводити безпосередньо перед монтажем опалубки. Відстань від джгута до краю конструкції повинна бути не менш 50 мм.

Монтаж джгута допускається проводити і на вологу поверхню, але з видаленням з поверхні бетону стоячої води.